Co všechno zařídit do nového bydlení?

Rozhodli jste se konečně přestěhovat do vlastního? Pokud sami nebo s partnerem, na tom nezáleží, konečně si budete moci říct, že bydlíte sami a stáváte se vlastními pány. Ale nenechte se zmást, vlastní bydlení je především velká spousta starostí. Například byste rozhodně neměli zapomínat na vybavení bytu, které by mělo být především praktické. Co všechno byste si měli pořídit, do čeho investovat, a co zařídit nejdříve?
dřevěné obložení
–          Vždycky budete vybírat mezi hezkým a levným bytem
–          Důležité je, vybrat ten správný kompromis
–          Nemusíte nutně kupovat velký byt, stačí místo, ve kterém se bude dobře žít
–          Nezapomínejte, že vám musí zbýt z výplaty nejenom na jídlo, ale také na život
Nemáte tak říkajíc ani vindru? Nemusíte hned věšet hlavu. Můžete si většinu dekorací a také nábytku vyrobit sami. Jak? Stačí být trochu kreativní a manuálně zručný. Například teď letí paletový nábytek, na která dáte jenom matraci, obložíte h polštáři a voilá, máte sedačku, postel nebo křeslo, ale klidně i police, skříně nebo komody a stolky.
Kuchyňské spotřebiče pořiďte jako investici
Je zkrátka nutné vlastnit v bytě alespoň základní spotřebiče, bez kterých se neobejdeme. Ledničku, mrazák, pračku, rychlovarnou konvici, sporák (ten však často bývá součástí bytu). Vždycky kupujte nové přístroje, neboť ušetříte na spotřebě, a navíc to bude vypadat esteticky. Nevyplatí se na spotřebičích do kuchyně šetřit.
spotřebiče prádelny
Optické rozdělení je důležité
Nezapomeňte, že je nutné mít rozdělené zóny. Tey místo, kde máte postel, stůl, kde pracujete nebo děláte úkoly, a samozřejmě místo, kde relaxujete, díváte se na televizi nebo hrajete hry na playstation. I když máte třeba jenom garsonku nebo jedna plus jedna, vždycky jde vyčlenit trochu místa.
TIP:investujte do patrové postele, které mají pod sebou místo například právě na stůl nebo na pohovku. Takhle ušetříte místo, a navíc budete in – multifunkční nábytek letí a není ani tak drahý.