Jak na vysoký tlak

Pokud i přes zdravý životní styl a správnou životosprávu pociťujete, že se vašemu tělu něčeho nedostává. Trpíte-li často migrénami, celkovou slabostí, vyčerpáním, nespecifikovanými bolestmi, býváte často nemocní, nebo máte vysoký krevní tlak, mohl by vám pomoci potravinový doplněk L-arginin. Jedná se o potřebnou přírodní aminokyselinu, kterou naše tělo získává z potravy.

Léky

Díky této aminokyselině může naše tělo vytvářet tolik potřebné proteiny. Aminokyselinu l-arginin můžeme získat i přirozenou cestou, neboť se nachází ve všech mléčných výrobcích, v drůbežím mase, v červeném mase, ale i v mase rybím. Pro správnou funkci našich cév a dalších orgánů se aminokyselina l-arginin přeměňuje v těle na oxid dusnatý. Tato chemická látka napomáhá v našem těle rozšířit krevní cévy, čímž dochází k mnohem lepšímu průtoku krve.

Tlakoměr

Vyzkoušejte aminokyselinu l arginin a vysoký krevní tlak bude rázem pryč. L-arginin se také díky své schopnosti napomáhat rozšiřování krevních cév často využívá při léčbě poruchy erekce, případně mužské neplodnosti. Bylo zjištěno, že aminokyselina l-arginin rovněž přispívá k tvorbě růstového hormonu v těle a napomáhá při léčení srdečních onemocnění. Příznivé účinky l-argininu zlepšují také stavy při studených rukou a nohou, při čemž je tohoto zlepšení dosaženo přímým vtíráním aminokyseliny l-argininu do pokožky. Kromě toho se aminokyselina l-arginin používá ke snížení senilní demence u starších lidí, přispívá ke zlepšení sportovního výkonu, posílení imunitního systému a prevenci zánětu trávicího traktu předčasně narozených dětí. Může přispět k léčbě migrén a některých druhů rakoviny, špatnému hojení ran po operaci, jakož i k posílení imunitního systému. V souvislosti s tím zabraňuje onemocnění infekčních a zánětlivých onemocnění. Bylo rovněž prokázáno, že aminokyselina l-arginin podporuje tvorbu svalové hmoty a přispívá k mnohem lepší fyzické kondici.

Podobné příspěvky