Chorvatsko je ideálním místem pro vaši dovolenou


Pokud jste doma někdy diskutovali, kam vyrazíte na letní dovolenou, určitě také padl návrh na dovolenou v Chorvatsku. Chorvatsko se totiž zdá jako místo pro ideální dovolenou. Není tolik vzdálené od České republiky, a především ti, kteří vyrážejí z Moravy, mohou být v severním Chorvatsku již za pár hodin.

Chorvatsko

Na Chorvatsku není skvělé jen to, že je snadno dostupné. Ale také to, že zde najdete bezpočet nádherných pláží, které se mohou pyšnit křišťálově čistou vodou. Letoviska jsou zde živá a turisticky velmi vyhledávaná. Najdete tu spoustu památek, zajímavých míst, které musíte navštívit, a rušný noční život. Na své si přijdou i milovníci přírody, jelikož Chorvatsko se pyšní hned osmi národními parky, kdy je jeden krásnější než druhý.

Spousta lidí volí při pobytu v Chorvatsku apartmány. Apartmány totiž představují levný a skvělý způsob, jak se ubytovat. Jsou levnější variantou než například hotely. V apartmánech většinou nemáte stravování, takže si ho musíte zajistit sami. Je to pro vás ale skvělý způsob, jak ochutnat výbornou chorvatskou kuchyni. V každém letovisku máte navíc spoustu supermarketů, kde je zboží srovnatelné s našim zbožím, po cenové stránce. A téměř všechny apartmány obsahují i kuchyni, takže si můžete vařit sami.

chorvatsko

Apartmány vám také přinesou větší soukromí než hotel, a také větší pohodlí, než například ubytování v karavanu nebo pod stanem. Apartmán je totiž v podstatě takový malý byt. A protože jsou v Chorvatsku apartmány dostupné v nejrůznějších velikostech, není problém, aby se v jednom apartmánu ubytovali i třeba dvě rodiny.

Každoroční pronajímání apartmánu může být otravné. Víte ale, že existuje i možnost koupě apartmánu v Chorvatsku? Můžete to brát jako investici. Budete mít v Chorvatsku vždy místo, kam se můžete vracet, a zároveň ho můžete pronajímat v době, kdy tam nebudete.

Podobné příspěvky