Nemůžete odtrhnout děti od počítače? Víme jak na to!

Žijeme v době, kdy je velice složité odtrhnout děti od počítače – a není se čemu divit. Jedná se o mladou generaci, která má naprosto jiné zájmy, než generace předešlá. Přitom právě starší lidi by byli velice rádi, kdyby jejich děti na chvíli zvedli hlavu od počítače a začali dělat něco aktivního. Ale jak toho dosáhnout? Obzvlášť chcete-li podnikat s dětmi nějakou fyzickou aktivitu společně, setkáte se pravděpodobně s otrávenými pohledy a nejapnými poznámkami.

Pokud je tohle situace jako přímo vystřižená od vás z domova, máme pro vás skvělý typ na pohyblivou aktivitu, kterou je možné s dětmi podniknout v kterémkoliv věku. Ptáte se jakou? Přeci laser game!

DSC8113

Jedná se o aktivitu podobnou paintballu či airsoft, akorát s několika zásadními rozdíly. Ano, sice se bojuje prostřednictvím zbraní, nicméně zásah vůbec nebolí – a to především díky tomu, že se střílí laserem do terčů, které má každý hráč na vestě. Zásah tak nebolí a mohou se zúčastnit i malé děti. Rozdíl je i v prostorech, kde se hra koná. Paintballu i airsoft jsou skupinové hry, které se hrají venku. Laser game je halová hra, která se hraje převážně po tmě, maximálně za přítomnosti malých světýlek, či laserových efektů. Arény mohou být různě velké, nicméně obvykle jsou vytvářeny pro 6 – 16 hráčů.

Pokud vás tato aktivita nadchla, neváhejte a zamluvte si volný termín ve vaší nejbližší laser game aréně. Najdete ji v každém větším městě (jako je například Praha, Brno, Olomouc, Pardubice a mnohé další), nemusíte tak za tímto nevšedním a adrenalinovým zážitkem jezdit daleko.

billboard-left

Plusovým bodem vám budou nejen krásné chvíle strávené s rodinou či přáteli a nevšední vzpomínky, ale i dobrý pocit z toho, že jste si zasportovali. Při hře je totiž potřeba velice rychle běhat a schovávat se. Hlavně proto budete po ukončení hry odcházet sice příjemně unavení, ale i s dobrým pocitem.

Podobné příspěvky