Fetish obuv nemusí mít s fetišismem nic společného


Co si představujete, pod pojmem fetish obuv? Fetish je výraz, který charakterizuje lidskou úchylku, zaměřenou na určité předměty sexuální touhy, jimiž nejsou části ženského (případně mužského) těla, ale pouze neživé věci. Někdy jsou za fetišisty ovšem považováni lidé, co jim k uspokojení postačí pouze samotná část těla, a nezajímají se o bytost, které patří. V těchto případech se skutečně jedná o patologický stav, ovšem mnoho lidí si plete fetišistickou úchylku s fetišem jako takovým, který úchylkou vůbec být nemusí.

sexy dívka

Například některé vhodné oblečení, boty, šperky, líčení a podobné záležitosti mohou podnítit sexuální vzrušení a napomoci intenzivnějšímu prožitku slasti rozkoše, je to jen doplněk, přičemž hlavní objekt touhy je ukrytý pod ním. Podobně bychom tedy měli vnímat i fetish obuv, není na ní nic špatného, spíše naopak je to něco, co se nám líbí, a co také rádi odkládáme před vrcholným pohlavním aktem.

dívka v sexy botách

Svlékání kalhotek a zouvání bot – že muži velmi rádi svlékají ženám kalhotky těsně před pohlavním stykem, je něco tak přirozeného, asi jako namazat si chléb pomazánkou. Nikdo se nad tím nepozastaví. Ovšem přenést v náručí dívku snů na lůžko a teprve tam ji zouvat sexy boty na podpatku, které zdůrazňují její přirozenou krásu – nad tím už někdo může kroutit hlavou. Ve skutečnosti je to ale akt zcela přirozený, protože ženské nohy u mužů zvyšují neobyčejným způsobem hladinu důležitého hormonu testosteronu.

Mnoho mužů také vzrušuje ženský pot, ostatně pojednává o tom i MUDr. Radim Uzel, a ten je nejintenzivnější zejména v podpaží a na chodidlech. Vůně potu je zároveň ukazatelem, zda je partnerka vhodným „objektem“ k plození dětí, a zda má co nejvíce odlišnou genetickou výbavu. Tím se mimo jiné brání příbuzenskému (rodinnému) incestu a podobným vrozeným defektům narozených potomků.

Podobné příspěvky