Jak získat hypotéku, když máte záznamy v registru?

Každý podnikatel někdy zažil časy, kdy slunce nesvítilo, a podnikání bylo náročné. V takových chvílích pomáhají půjčky, které investujete, abyste podnik postavili na nohy. Co když však máte záznam v registru, kvůli kterému se k vám banka obrátí zády? Už jste slyšeli o hypotéce bez registru fahd.cz?

puzzle bankovka

O co se jedná?

Jedná se o podnikatelský úvěr, který nabízejí nebankovní společnosti. Neznamená to, že nebudou nahlížet do vašeho registru, ale že bude shovívavější, než například bankovní společnosti. Jde totiž o lidský přístup, a každý někdy udělá chybu.

Na koho se obrátit?

Tento typ úvěru nabízejí různé nebankovní společnosti, mezi nimiž naleznete nejlepší podmínky například u společnosti Finanční a hypoteční dům.

Co je nutné k získání tohoto úvěru?

Především vaše schopnost splácet. Nejedná se však jen o vaše prokazatelné příjmy, ale o příjmy celkově, které nejsou tak přísně posuzovány.

Jak o úvěr zažádat?

To se přesně dozvíte na internetových stránkách vámi zvolené společnosti. Ve většině případů http://strach.cz/tag/30-pripadu-prezidenta-zemana/ však stačí pouze zaslat fotografie nemovitosti, kterou se zaručíte, a vyplnit krátký dotazník. Někdo se vám brzy ozve, a vyřídí s vámi veškeré formality. Poté už stačí jen počkat na peníze, což nebude trvat nijak dlouho, většinou jen 24 hodin.

potřesení rukou

A co doba splácení?

Doba splácení se odvíjí od výše splátek, a věku žadatele. Často ji pak lze navrhnout až na třicet let, přičemž nebývá problém splatit půjčku předčasně.

Poplatky

Společnost má povinnost vás o všech poplatcích informovat, načež neplatíte poplatky předem, a dokonce i odhad ceny nemovitosti si zaplatí společnost sama.

Jaké fotografie domu poslat?

Je potřeba poslat aktuální fotografie domu. Nafotíte jej zepředu, zezadu, případně i ze stran. Poté samozřejmě vevnitř, především důležité místnosti. Fotografie by měly být dostatečně ostré pro předběžné posouzení hodnoty vašeho domu, což urychlí vyřizování.

Podobné příspěvky