Perfektní únik

Milujete opravdu skvělou zábavu, která je nejen originální, ale také trochu strašidelná? Potřebujete najít místo pro perfektní teambuilding, díky kterému si porozumíte lépe a trochu zkoordinujete svou práci? Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu speciálního, potom bychom vám rádi představili escape room Praha. Jedná se o naprosto skvělou hru, která zdaleka není jen pro děti nebo mladistvé. Užijí si jí i dospělí, a to ve dvojici, trojici, ale klidně i pětici. Tak na co ještě čekáte? Pojďte za překvapením a záhadami, které hned tak někde nepotkáte.

hračky

Co budete mít za úkol? Musíte vyřešit mnoho hádanek a záludných otázek. Budete tu mít skryté nápovědy, které by vás měly dovést k tomu správnému kódu, díky kterému odemknete zámek a najdete svůj poklad. Ale poklad nestačí, musíte přijít na to, jak se dostat ven. Záhada je skutečně sofistikovaná, a tak bude zapotřebí zapojit mozkové závity naplno a pěkně zkoordinovat schopnosti s ostatními.

hodiny

Vezměte partu a vyřešte to spolu

U nás hrajeme ve dvou až pěti členném týmu, který byste měli mít sestaven už v okamžiku, když přicházíte. Nejlepší je, když jste parta přátel, kteří se trochu znají a vědí, co od sebe čekat. Na celý úkol máte časový limit, přesně tedy 75 minut.
Samozřejmě tu není jen jedna hra, kterou byste si okoukali a dál byste neměli co zkoušet. Je tu také Dvojitý agent a některé další místnosti, které čekají, až je probádáte. Tak dejte zabrat své představivosti, okuste, jak vám vstávají chlupy na těle z toho, jak jste plni adrenalinu čekající na výsledek, jestli se dostanete ven či nikoli. Můžeme vám zaručit, že takový zážitek jinde než v Escape room nedostanete. Pokud vám nevyhovuje Praha, můžete zavítat do těchto míst i v dalších městech.

Podobné příspěvky