Stavba plotu z betonových tvárnic

Beton je pro výstavbu oplocení vhodný hned z několika důvodů. Jednak je výroba betonových prefabrikátů poměrně rychlá, není drahá, realizace stavby plotu z betonových tvárnic probíhá taktéž poměrně rychle a životnost betonového oplocení je velice dlouhá. A vysoký betonový plot poskytuje potřebné soukromí majitelům nemovitosti. Zanedbatelný není ani estetický dopad a účinná ochrana nemovitosti.Betonová deska v dekoru pískovce
Naše společnost se zabývá výstavbou betonových plotů komplexně – to znamená od návrhu a propočtené kalkulace, demontáže původního oplocení, přípravných zemních prací až po samotnou realizaci, včetně montáže brány a branky. Provedeme klínkování plotových desek a rovněž i tmelení spár, takže vaše oplocení bude zcela neprůhledné. Finální úprava pozemku po dokončení práce je pro nás samozřejmostí. Populárně řečeno dodáváme betonové oplocení „na klíč“.
Ke stavbě oplocení používáme především masivní a pevné oboustranné betonové desky o rozměrech 200 x 50 x 4 cm, z nich je možné postavit nízkou plotovou zídku od 0,5 metru, až po tří metrovou betonovou ohradu. Zákazník si může vybrat z mnoha dekorů, a to například:Probarvený betonový dílec

  • plochý, štípaný i skládaný kámen
  • rovné i nerovné cihličky
  • překládané dřevo, prkna i kulatina

Jednotlivé dezény lze i vhodně kombinovat, čímž můžete získat unikátní design. Betonové sloupky jsou většinou rovněž dekorovány.
Základní barevné provedení je v šedivé barvě betonu, avšak je možné dodat i oplocení s různým probarvením.
Použité materiály pocházejí od českých výrobců.
Naše motto zní: levně, ale přitom profesionálně.

Víte, co je vápenný výkvět na betonu?

Někdy se na nás zákazníci obracejí s tím, že se na některých místech poněkud změnila barva betonu. Toto však není vada materiálu, nýbrž přirozený projev dozrávání betonu. Souvisí s vlhkostí, která přenáší na povrch betonových dílců hydroxid vápenatý, po jehož kontaktu s oxidem uhličitým a po odpaření vlhkosti vznikají bíle zbarvené povlaky CaCO3. Ty však díky povětrnostním vlivům postupně samy vymizí.

Podobné příspěvky