Psí kamarád Akita Inu

Akita Inu štěňata jsou skvělou volbou, pokud hledáte věrného přítele, a to jak k dětem, nebo chlupatého miláčka do vaší rodiny. Jen je třeba si důkladně rozmyslet, zda psího kamaráda skutečně chcete, protože je to živá duše, o kterou se musíte pak každodenně postarat, venčit ho za každého počasí a hodně se mu věnovat.

Akita pes

Koupit si psa by mělo být zodpovědné rozhodnutí

Pořízení psa by nemělo být žádným módním výstřelkem, ani odměna dětem za vysvědčení, protože, jak jsme psali již na začátku, váš domov s vámi bude sdílet hravá psí dušička, která potřebuje pohlazení, nakrmit, svůj pelíšek a prostor, ale také určitý řád.

Jestliže jste se rozhodli pro toto plemeno, pak určitě zapátrejte v chovatelské stanici Ken´lchi Ai, která se chovu Akity Inu věnuje. Jen tak budete mít záruku naprosto zdravého jedince, ke kterému vám přidají nejen očkovací průkaz, ale i osvědčení o původu, čímž je mezinárodní a japonský AKIHO rodokmen. Akita dostane do vínku očkování, je čipovaná, odčervená, dostane i svůj evropský pas a osvědčení o vynikajícím zdravotním stavu, které vydává způsobilý veterinář. Výběrem Akity v chovatelské stanici nemůžete nikdy šlápnout vedle!

psí kamarád Akita

Vyhledejte profesionály!

Chovatelská stanice Ken´lchi Ai se věnuje chovu národního japonského plemene již pěknou řádku let a mají s ním obrovské zkušenosti. V jejich případě se jedná o chov, který provází láska, a proto ho do nového domova vysílají se štěněčím balíčkem, který obsahuje spoustu důležitých věcí! Například deset týdnů pojištění zdarma, a to pro případnou nemoc, úraz anebo i odpovědnost. Do balíčku mu přibalí i mlsky, aby přechod na jiný stravovací režim nebyl pro štěňátko tak nárazový. Kromě toho novým majitelům štěňátek stanice nabízí i využití chovatelských slev a můžete nakupovat i krmivo, na které byli pejsci zvyklí, a to za velmi výhodné ceny.

Podobné příspěvky